Merter Motor Kurye
Merter Motor Kurye

 

İstanbul içinde motor kurye ile taşınamayacak büyüklükte gönderileri, müşteri adresinden motor kurye ile alarak mesafe ve trafik durumuna göre gün içinde belli saatler arasında teslim ediyoruz. İstanbul’un yoğun trafiği ve iş hacminden dolayı aynı gün alım-teslim gerektiren durumlarda müşterilerimize express hizmet sunuyoruz.Merter motor kurye sisteminde, talebe göre acil,hızlı,moto,motorlu,kurye tahsisli hizmet veriyoruz.
      Avrupa yakasında,Topkapı surlarının dışındadır.Burada bulunan ve Ahmet Merter e ait çiftlik imara açıldığnda semte çok sayıda bina yapılmıştır .Oluşan yerleşim Merter adıyla anılmaktadır.
Merter, İstanbul'un Güngören ve Bahçelievler Belediyelerine bağlı bir semttir.
MESİAD (Merter Sanayici ve İşadamları Derneği)'a göre Merter bölgesi 500.000 metrekare bir alanı kapsar ve 3.700 kadar firmayi barındırır. Merter'in komşuları: Güneyinde Zeytinburnu, Kuzeyinde Keresteciler sitesi ve Güngören, doğusunda Topkapı, batısında Bahçelievlerdir.
Merter'in kuruluşu 1960'lara dayanır. O zamanlar üzüm bağları ve tarla olan bir yerdir.Şu an Veysel Karani Camii'nin olduğu yer merterin merkezidir. 1958 ve 1959 yılları kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter büyük ve modern bir site kurma fikrini burda gerçekleştirir.
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.